Sıkça Sorulan Sorular

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
 • Bizim için neler yapabilirsiniz?

  Şirketinizin büyümesi için hangi hizmetlerimizin en yararlı olduğu birkaç faktöre bağlıdır. Bu nedenle bazı sorular yöneltiriz.Hedefleriniz neler? Örneğin; satışları artırmak, telefon aramalarını artırmak vb. Hedefinizin vadesi nedir? Uzun vadeli dönüşüm mü bekliyorsunuz yoksa hızlı sonuçlar mı? Bütçeniz ne kadar? Ne kadar yatırım yapmak istediğinize karar verdiniz mi veya tavsiye almak ister misiniz? Mevcut dijital pazarlama çalışmalarınız nedir? Düzene oturmuş dijital pazarlama çalışmalarınız var mı?Eğer bizimle iletişime geçerseniz, bize vereceğiniz daha fazla bilgi sayesinde işletmenizi büyütebilmek için en iyi olanı belirleyebiliriz.

 • Neden dijital ajans desteği almalısınız?

  Dijital pazarlama süreçleri bir ekip işidir. Ve şirketlerin büyümesi için doğru stratejinin kurgulanması, yönetilmesi ve ölçümlenmesi gerekir. Pazarlama süreçlerinin kusursuz bir şekilde ilerlemesi için bu ekibi ya şirket içinde kurmalı yada dışarıdan etmelisiniz.Dijital pazarlama ajansları bu noktada devreye girer. Markaların dijital süreçlerini 360° ele alarak performansı artırmaya odaklanır. Web site, grafik ve dijital reklamcılık desteği sağlar. Alanında uzman ve tecrübe ekibimizle aradığınız pazarlama ajansı desteğini sizlere sağlayabiliyoruz.

 • Dijital pazarlama ve yazılım ücretleriniz ne kadar?

  Dijital pazarlama ve yazılım fiyatları işin hacmine ve zorluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Müşteri ile en uygun fiyatlandırma modelini belirlemek için toplantı yapar ve tüm ihtiyaçlarını belirleriz. Yıllık anlaşmalarda belirli bir oranda iskonto söz konusudur.

 • Sürekli destek sunuyor musunuz?

  Destek işimizin önemli bir parçasıdır ve projenin daha uzun bir süre boyunca başarısını garanti eder. Sadece beklenen bakım ve güvenliği sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda tasarım ve pazarlama desteği de sunuyoruz. Amacımız şirket içi pazarlama ekibinizin bir uzantısı olmaktır ve şirket içi ekibinizi güçlendirecek bir ekip ve teklif hazırlayacağız.

 • Hangi müşterilerle ortaklık yapıyorsunuz ve ideal müşteriniz kim?

  Yönlendirme ağımızdan ve marka ortaklarımızdan muazzam miktarda sorgu elde ettiğimiz için şanslıyız. Bu nedenle ortaklarımızı dikkatli seçme konusunda şanslı bir konumdayız;İşlerine büyük değer katabileceğimizi düşündüğümüz markalarla ortaklık yapıyoruz. Tutkulu olduğumuz markalarla iş ortaklığı yapıyoruz. Hızlı bir çözüm istemeyen ancak güvenebilecekleri uzun vadeli bir ortak isteyen markalarla ortaklık yapıyoruz. İşimiz tavsiyeler ve tavsiyeler üzerine kuruludur, bu nedenle bir sonraki ortağımızın aynı yolda ilerlemesi çok önemlidir.Neye ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Sohbet etmekten her zaman mutluluk duyarız .

 • Hemen başlayabilir misin?

  Projenin başlangıcı genellikle müşteri tarafında bir anlaşmaya varmak, veri toplamak ve anketleri yanıtlamaya başlamak için çalışmayı içerebilir. Ayrıca proje yönetimi ve proje takvimi gibi genel katılımlar da olacaktır. Ayrıca takımın uyumlu olmasını sağlamak için dahili bir başlama vuruşu da yapacağız. Müşterinin başlangıcı ilk kilometre taşıdır ve bu genellikle imzalanan sözleşmeden sonraki 1 hafta içinde gerçekleşir.

 • Hangi projeler üzerinde çalışıyorsunuz?

  Projelerimizin boyutları genellikle hizmet türlerine göre farklılık göstermektedir. Sevdiğimiz projeler, her zaman güzel tasarımın öncülüğünde, gerçek iş etkisini yönlendiren derin stratejik düşünceye dayanır.Örnek 1: Marka konumlandırma > Ses tonu / Metin Yazarlığı > Marka kimliği > Web tasarımı, kullanıcı deneyimi ve geliştirme > Sürekli DestekÖrnek 2: Zaten bir marka sürecinden geçmiş ve web tasarım ve geliştirme sürecimiz aracılığıyla bunu çevrimiçi hayata geçirmek için Reklamettin'i arıyor olabilirsiniz.Neye ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? Sohbet etmekten her zaman mutluluk duyarız .

 • Ortalama bir proje ne kadar sürer?

  Bir web tasarımı ve inşa projesi yaklaşık 4-8 hafta sürebilirken, markanın web'e dönüşümü ve pazarlama çıktılarının lansman kampanyasına dönüştürülmesi 6 ay veya daha fazla sürebilir. İş hedeflerini (aşamalı lansmanlar gibi) dikkate almanın her zaman yolları vardır; bu nedenle, zaman çizelgeleriniz buna uygun olmasa bile, iletişime geçmeye her zaman değer.

  Sık Sorulanlar